Contact us

BĒRNU VIRTUVE NOMETNĒ

A: Can I help you?
B: Yes, can I have some mashed potatoes and a chicken chop, please!
A: Here you are!
B: Thank you!
Šādus un līdzīgus dialogus Jūs dzirdētu vismaz 5x dienā: gan saņemot 2x dienā saldējumu, gan izvēloties ēdienu 3 siltās ēdienreizēs*: brokastīs, pusdienās un vakariņās. Mēs, protams, palīdzam šīs frāzes labi apgūt un parūpējamies, lai Jūsu bērns vienmēr jūtās labi paēdis. Bērniem ir iespējams izvēlēties porciju ar vai bez konkrēta produkta (piemēram, bez krējuma vai cita kāda produkta), ja to pieteikšanās anketā ir norādījis vecāks. 
Dienas nometnēs tiek nodrošinātas tikai pusdienas un visi veselīgie starpēdienreižu našķi, kā arī “Camp SHOP”, ar tajā esošajiem kārumiem. Nometnē ir pilnīgi viss: gan veselīgie starpēdienreižu našķi, gan kārumu “veikals”, kas saucās “Camp SHOP”. Tas nozīmē, ka uz nometni naudu līdz nav jādod, jo viss jau būs nometnē.  

ĒDIENKARTE

Brokastis

Brokastu pārslas ar pienu vai jogurtu, auzu pārslu biezputra ar sviestu un svaigu zemeņu biezzenis vai ievārījums, maizītes ar sieru, gurķi vai desu, biezpiena plācenīši, ECO biezpiena sieriņš, mannā putra ar ievārījumu un sviestu.

Uzkodas, saldais

Saldējums pec izvēles 2x dienā,
cepumi, ābolmaizīte, plātsmaize, biezpienmaizīte, 
smalkmaizīte.

Pusdienas

Vārīti rīsi ar sviestu, vistas fileja, vistas fileja ar dārzeņiem ķīniešu gaumē, dārzeņu salāti, makaroni ar gaļu un sieru, svaigi gurķi un tomāti, vārīti kartupeļi ar sviestu, cūkgaļas fileja savā sulā, spagetti ar sieru, boloņas mērce, burkānu salāti ar citronu un sēkliņām, Kartupeļu biezenis ar sviestu, vistas filejas karbonāde.

Dārzeņi, augļi

Starp ēdienreizēm bērniem ir pieeja dažādiem dārzeņiem (gurķiem, tomātiem, burkāniem, kāpostagalvai, redīsiem, salātiem) un augļiem (āboliem, bumbieriem, zemenēm, mellenēm, arbūzam un avenēm.
Mežā varam mieloties ar meža zemenēm un mellenēm!

 

Vakariņas

* Ierodoties uz nometni, bērnus gaidīs Zviedru galds ar “Kanādas veselīgajiem našķiem”! Vistas dārzeņu zupa,  plānās pankūkas ar ievārījumu, frikadeļu zupa ar zaļumiem un krējumu, rauga pankūkas ar ievārījumu.
Pēdējā vakarā Kanādas ēdiena meistarklases.

Speciālā ēdināšana

Nometnē varam nodrošināt ēdienkarti bērniem ar īpašu diētu

ĒDINĀTĀJS

ĒDINĀŠANU nodrošina SIA "ANGELICA"

SIA “ANGELICA” mūsu nometnēm piedāvā profesionāli izveidotu bērnu ēdienkarti, nodrošinot 3 siltas ēdienreizes, dārzeņus un augļus starp ēdienreizēm. SIA “ANGELICA” ēdināšana atbilst visiem Pārtikas un veterinārā dienesta noteikumiem, kā arī sabalansētā ēdienkarte atbilst mūsu nometnes prasībām un vajadzībām. Ēdienkartē iekļauj visu nepieciešamo: olbaltumu, ogļhidrātu, tauku, kaloriju daudzumu, kas vajadzīgs katram bērnam nedēļas laikā, lai augtu un attīstītos. 

Bet kā tad ar veikalu?

Mūsu nometnes veikalā katru dienu no plkst. 14.00 – 14.30 varēs iegādāties dažādus kārumus tikai par nometnē “sapelnīto” nometnes naudu REIVIEM. Kā tos varēs pelnīt? Mācoties runāt angliski, aktīvi darbojoties nodarbībās, izpucējot zobus 2x reizes dienā, veidojot nakts trasi, utt.
Bērniem, kuriem ir veselības problēmas, piedāvājam speciāli izstrādātu ēdienkarti.

Email

info@vs.edu.lv

Adrese

Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

Facebook

Spied šeit

Instagram

Spied šeit

Copyrights 2010-2019

Rīgas 1.valodu skola SIA

Close Menu