RUDENS BRĪVLAIKA DIENAS NOMETNE LATVIJĀ

19.-23.10.2020. "SEARCHING ATLANTIS 2020"

Dienas nometnes notiek brīvā dabā un telpās, netālu no Rīgas, viesu namā “Gungas”.

Dienas nometnes ir paradzētas 7 līdz 12 gadus veciem bērniem ar un bez iepriekšējām angļu valodas zināšanām.

Dienas nometnes sākās plkst. 9.00 un beidzās 18.00. 

Nometnes maksa ir no 225 EUR. Maksu un brīvās vietas precizēt sadaļā: Maksa .

Šajā nometne tiks īstenota “Searching Atlantis” programma, kurā bērni uzzinās par leģendām apvīto Atlantīdu, tās ģeogrāfiju, cilvēkiem un tradīcijām.

Nometnes laikā bērni gatavos nometnes žurnālu, kurā attēlos apgūto un piedzīvoto, tādējādi mācoties arī rakstīt angļu valodā.

Bērniem būs iespēja arī veidot “Atmiņu kladi”: mācoties uzdot jautājumus angļu valodā un uz tiem atbildēt.

Kā arī mācīsimies nometnes himnu. Par angļu valodas apguvi, varat lasīt sadaļā: Angļu valoda

Ja vēlaties, lai bērns pastiprināti apgūst angļu valodu, iesakām izvēlēties papildus angļu gramatikas nodarbības: Grammar Village, kurā apgūsim gramatisko laiku lietojumu. Šīsnodarbības ir atbilstošas bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Vairāk lasīt: Papildpakalpojumi

Nometnes laikā bērniem būs iespējams nopelnīt arī nometnes “naudiņu”, kuru bērni saņems par katru labi paveiktu nometnes “darbu” – aktīvu dalību aktivitātēs, cenšanos sazināties angļu valodā, u.tml. Sākot no otrās dienas, bērni par sapelnīto nometnes naudiņu varēs iegādāties kādu kārumiņu nometnes “veikalā”.

Nodrošinam siltās pusdienas 1x dienā un veselīgas uzkodas (āboli, burkāni, utt.) visas dienas laikā, izņemot piektdienu, kad visi kopā darbosimies ēst gatavošanas meistarklasē un gatavosim tematiskus ēdienus. 

info@vs.edu.lv

Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

Sazinies ar mums