DIENAS NOMETNES LATVIJĀ "DISCOVERING AMERICA 2020"

24.-28.07.2020. un 10.-14.08.2020. DISCOVERING AMERICA 2020 TIRKĪZA un DZINTARA nometnes

Dienas nometnes notiek brīvā dabā netālu no Rīgas, viesu namā “Gungas”.

Dienas nometnes ir paradzētas 7 līdz 12 gadus veciem bērniem ar un bez iepriekšējām angļu valodas zināšanām.

Dienas nometnes sākās plkst. 9.00 un beidzās 18.00. Ir iespējams pieteikties arī  PAGARINĀTAJAI dienas nometnes programmai. Vairāk lasīt: ŠEIT


Nometnes maksa ir no 225 EUR.

Katrā nometnes nedēļā tiek īstenota programma, kas atšķiras viena no otras, tādējādi dodot bērniem iespēju piedalīties divās vai pat trīs nedēļas pēc kārtas.

Šajā gadā tiks īstenota “Discovering America” programma, kurā bērni iepazīsies ar Amerikas kultūru, ģeogrāfiju, mūziku, Amerikas pirmiedzīvotājiem un to tradīcijām. Nometnes laikā bērni gatavos nometnes žurnālu, kurā attēlos apgūto un piedzīvoto, tādējādi mācoties arī rakstīt angļu valodā. Bērniem būs iespēja arī veidot “Atmiņu kladi”, tādējādi mācoties uzdot jautājumus angļu valodā un uz tiem atbildēt. Kā arī mācīsimies nometnes himnu, kas aptver visus 50 štatus, galvaspilsētas un būtiskāko konkrētā štata simbolu. Par angļu valodas apguvi, varat lasīt sadaļā Angļu valoda.

Nodrošinam siltās pusdienas 1x dienā, izņemot ceturtdienu pusdienlaikus, kuru vietā īstenosim American Sandwich Workshop, kurā bērni apgūs dažādu sviestmaišu pagatavošanu Amerikāņu gaumē. Katru dienu, 2 x dienā, bērniem būs pieejams saldējumus un veselīgas uzkodas (āboli, burkāni, utt.). Nometnes laikā bērni dosies peldēt vismaz 2x dienā.

Ja vēlaties, lai bērns pastiprināti apgūst angļu valodu, iesakām izvēlēties papildus angļu gramatikas nodarbības: Grammar Village, kurā apgūsim gramatisko laiku lietojumu un Neregulāros darbības vārdu nodarbības, kurās apgūsim neregulāros darbības vārdus un to lietojumu. Abas nodarbības ir atbilstošas bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Sīkāk: Papildpakalpojumi

Nometnes laikā bērniem būs iespējams nopelnīt arī nometnes “naudiņu”, kuru bērni saņems par katru labi paveiktu nometnes “darbu” – aktīvu dalību aktivitātēs, cenšanos sazināties angļu valodā, u.tml. Sākot no otrās dienas, bērni par sapelnīto nometnes naudiņu varēs iegādāties kādu kārumiņu nometnes “veikalā”.

info@vs.edu.lv

Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

Sazinies ar mums