DIENNAKTS NOMETNES LATVIJĀ "PARADISE IN AUSTRALIA 2021"

Diennakts nometņu mērķis ir stiprināt angļu valodas prasmes, iepazīstot un piedzīvojot Austrāliju Latvijā. Nometnē ir iespēja izvēlēties divu dažādu angļu valodas zināšanu līmeņu nometnes: Dzintara un Tirkīza, par kurām vairāk varat uzzināt sadaļā: ANGĻU VALODA.

Diennakts nometnēs piedzīvosim AUSTRĀLIJU Latvijā:

iepazīsimies ar Autrālijas pirmiedzīvotājiem, tās ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru, gatavosim Austrālijas tradicionālos ēdienus un našķus, dosimies tematiskajās nakts trasēs līdz pat pusnaktij, un, protams, peldēsimies un ēdīsim saldējumu divas reizes dienā un  uzņemsim nometnē viesus no Austrālijas.

Ļoti daudz apgūsim angļu valodu. Vai precīzāk sakot, dzirdēsim un paši centīsimies runāt tikai angļu valodā. Tāpēc nometnē būs arī skolotāji, ar kuriem varēs sazināties tikai un vienīgi angļu valodā.

Tie, kuri vēlēsies šo nedēļu padarīt vēl bagātīgāku, varēs izvēlēties doties braucienā ar supiem, izmēģināt prasmi tenisa spēlē, apgūt angļu valodas gramatiku, stiprināt drosmi runāt angļu valodā aktiermeistarības nodarbībās un doties izjādē ar zirgiem. Ko darīs pārējie bērni, kuri neizvēlēsies papildpakalpojumus? Paralēli šīm aktivitātēm, bērni varēs piedalīties dažādās sporta spēlēs vai darbnīcās.

Mēs palīdzēsim Jūsu bērnam sajust: ES VARU, ES PATS, MAN SANĀK!

info@vs.edu.lv

Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

Sazinies ar mums