BĒRNU DROŠĪBA
PIRMAJĀ VIETĀ

 EMOCIONĀLĀ UN FIZISKĀ DROŠĪBA NOMETNĒS IR
mūsu augstākā prioritāte, jo tikai drošā vidē var notikt
pilnvērtīgs mācību process un atpūta.

EMOCIONĀLĀ UN FIZISKĀ DROŠĪBA NOMETNĒS IR
mūsu augstākā prioritāte, jo tikai drošā vidē var notikt pilnvērtīgs mācību process un atpūta.

Par būtiskāko - nometņu vadītāja

Drošības vadlīnijas

Visa NOMETNES darbība nometnē izriet no visiem ar bērniem saistītajiem drošības apsvērumiem un saskaņā ar MK noteikumiem
nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība.” ŠEIT un MK izstrādātajām vadlīnijām saskaņā ar rīkojumu Nr.279 “Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumā Nr.103″ – “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”. Vairāk lasīt: ŠEIT.

 1. Nometnes telpas un naktstmītnes atbilst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta prasībām un Veselības inspekcijas prasībām.
 2. Nometnē ēdināšanu nodrošina ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs, kas reģistrēts Pārtikas un veterinārajā dienestā.
 3. Nometnes dalībnieku fizisko un emocionālo drošību uzrauga nometnes vadītāja Diāna Zepa – daudzgadīga nometņu rīkotāja un pedagogs. Nometnē ir piesaistīta praktizējoša un kvalificēta medmāsa. Netālu no nometnes vietas atrodas ātrās palīdzības punkts, kurš tiks informēts par nometnēm.
 4. Peldēšanas drošību nodrošina peldvestes (kuras tiek vilktas vienmēr, neatkarīgi no peldētprasmes) un peldēšanas uzraugs.
 5. Nodarbības uz SUP dēļa nodrošina kvalificēts instruktors.
 6. Izjādes drošību nodrošina jāšanas instruktors.
 7. Apdrošināšanas iespējas: šajā gadā, sadarbībā ar IF apdrošināšanu, Jums piedāvājām UNIKĀLU iespēju apdrošināt savu bērnu, kas paredz finansiālu atlīdzību (nometnes maksas atgriešanu attiecīgajā apjomā) gadījumos, ja nometnes laikā apdrošinātā persona ir saslimusi vai ar to ir noticis nelaimes gadījums.
  Individuāls Nelaimes gadījumu apdrošināšanas piedāvājums, kas sedz arī nometnes dalības atcelšanu, Jums ir pieejams ŠEIT.

Ievērībai!

Pirms reģistrācijas

Pirms veicat reģistrāciju, precizējiet šādus jautājumus:

 1. Izvērtējiet, vai Jūsu bērns ir gatavs doties uz nometni. Vienmēr dodiet pašam bērnam izvēlēties, jo nometne ir gan brīnišķīgs izaugsmes laiks, gan – liels izaicinājumu laiks.
  Bērns jutīsies pārliecināts un gatavs pārvarēt grūtības tikai,
  ja bērns pats izvēlēsies, vai doties uz konkrēto nometni.
 2. Izvērtējiet, vai bērns var doties uz nometni laikā, kad viņam ir jālieto kāds konkrēts medikamentu kurss. Uz nometni var droši doties, ja bērns pats spēj sekot līdzi savam ārstēšanās procesam un doties pie skolotāja pēc medikamentiem, kā arī, ja tas neapdraud citu bērnu veselību.
 3. Lūdzu, reģistrācijas anketā norādiet, vai Jūsu bērnam ir kādas veselības problēmas un uzrādiet tos ieteikumus, kas nometnes personālam būtu jāņem vērā.
  Piemēram, ja bērnam ir alerģija no putekļiem un bērns nedrīkst atrasties putekļainās vietās vai, ja bērnam ir izteikta reakcija pret dunduru vai lapseņu kodieniem un Jūs zināt, kā tieši rīkoties kodienu gadījumos attiecībā uz Jūsu bērnu, u.tml.
 4. Iepazīstieties ar drošības un kārtības noteikumiem ŠEIT. Pārrunājiet arī ar bērnu, kāpēc drošības noteikumu ievērošana ir ļoti būtiska.
 5. Ja esat gatavi reģistrēties, dodieties uz lapu REĢISTRĀCIJA.

Esot nometnē

 1. Ievērojot drošības pasākumus, pie bērna nedrīkst atrasties nekāda veida medikamenti, (t.sk homeopātiskie) un ierodoties nometnē visi medikamenti ir jānodod nometnes vadītājai, kas tos noglabā konkrētā slēgtā telpā.
  Neievērojot šo noteikumu, tiek nopietni apdraudēta nometnes drošība, jo kāds cits bērns var apzināti vai neapzināti izmantot cita bērna rīcībā esošos medikamentus.
 2. Gadījumos, kad bērns ir piedzīvojis traumu vai saslimšanu, bērns tiek atbilstoši medicīniski aprūpēts un, izvērtējot bīstamības pakāpi, nogādāts slimnīcā.
  Šādos gadījumos nometnes vadītāja informē vecākus.
 3. Ja trauma vai saslimšana neapdraud citu bērnu veselību, bērns var turpināt piedalīties nometnē.
  Gadījumos, kad tas nav iespējams, tad bērna vecākiem ir jāved bērns uz mājām atveseļoties.
  Ja tas ir iespējams, atveseļojies bērns var atsākt dalību citā nometnes laikā.
 4. 2015. gada vasaras nometnēs  “Discovering America 2015” pie mums pat trīs reizes viesojās ASV vēstniecība.
  Saite uz šo notikumu Amerikas vēstniecības Facebook lapā ir ŠEIT .
 5. Tas nozīmē, ka pavisam noteikti esam DROŠA nometne! 🙂

Bērnu atsauksmes

info@vs.edu.lv

OFISS: Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

NOMETŅU LOKĀCIJA: Ānes muiža, Jelgavas novads.

Sazinies ar mums