BĒRNU VIRTUVE NOMETNĒ

A: Can I help you?
B: Yes, can I have some mashed potatoes and a chicken chop, please!
A: Here you are!
B: Thank you!
Šādus un līdzīgus dialogus Jūs dzirdētu vismaz 5x dienā: gan saņemot 2x dienā saldējumu, gan izvēloties ēdienu visās ēdienreizēs. Mēs, protams, palīdzam šīs frāzes labi apgūt un parūpējamies, lai Jūsu bērns vienmēr jūtās labi paēdis. Bērniem ir iespējams izvēlēties porciju ar vai bez konkrēta produkta (piemēram, bez krējuma vai cita kāda produkta), ja to pieteikšanās anketā ir norādījis vecāks. 
Nometnē ir pilnīgi viss: gan veselīgie starpēdienreižu našķi, gan kārumu “veikals”, kas saucās “Camp SHOP”. Tas nozīmē, ka uz nometni naudu līdz nav jādod, jo viss jau būs nometnē.
 

ĒDIENKARTE

Brokastis

Brokastu pārslas ar pienu vai jogurtu, auzu pārslu biezputra ar sviestu un svaigu zemeņu biezzenis vai ievārījums, maizītes ar sieru, gurķi vai cūkgaļas karbonādi, mannā putra ar ievārījumu un sviestu.

Uzkodas, saldais

Saldējums pec izvēles 2x dienā,
cepumi, ābolmaizīte, plātsmaize, biezpienmaizīte, 
smalkmaizīte.

Pusdienas

Vārīti rīsi ar sviestu, vistas filejas kotlete, vistas filejas karbonāde, vistas fileja ar dārzeņiem ķīniešu gaumē, makaroni ar gaļu un sieru, vārīti kartupeļi ar sviestu, spagetti ar sieru, boloņas mērce, dārzeņu salāti, svaigi gurķi un tomāti.

Dārzeņi, augļi

Starp ēdienreizēm bērniem ir pieeja dažādiem dārzeņiem (gurķiem, tomātiem, burkāniem, kāpostagalvai, redīsiem, salātiem) un augļiem (āboliem, bumbieriem, zemenēm, mellenēm, arbūzam un avenēm.
Mežā varam mieloties ar meža zemenēm un mellenēm!

 

Vakariņas

* Ierodoties uz nometni, bērnus gaidīs Zviedru galds ar “Austrālijas veselīgajiem našķiem”! Plovs ar vistas gaļu, plānās pankūkas ar ievārījumu vai krējumu, frikadeļu zupa ar zaļumiem un krējumu, vistas zupa ar zaļumiem un krējumu, rauga pankūkas ar ievārījumu vai krējumu. Pēdējā vakarā Amerikas ēdiena meistarklases.

Speciālā ēdināšana

Nometnē varam nodrošināt ēdienkarti bērniem ar īpašu diētu

ĒDINĀTĀJS

ĒDINĀŠANU nodrošina SIA “Alis-B".

Nometnu ēdinātāji mūsu nometnēm piedāvā profesionāli izveidotu bērnu ēdienkarti, nodrošinot 3 siltas ēdienreizes, dārzeņus un augļus starp ēdienreizēm. Ēdinātāju sniegtie pakalpojumi atbilst visiem Pārtikas un veterinārā dienesta noteikumiem, kā arī sabalansētā ēdienkarte atbilst mūsu nometnes prasībām un vajadzībām. Ēdienkartē iekļauj visu nepieciešamo: olbaltumu, ogļhidrātu, tauku, kaloriju daudzumu, kas vajadzīgs katram bērnam nedēļas laikā, lai augtu un attīstītos.

Bet kā tad ar veikalu?

Mūsu nometnes veikalā katru dienu no plkst. 14.00 – 14.30 varēs iegādāties dažādus kārumus tikai par nometnē “sapelnīto” nometnes naudu REIVIEM. Kā tos varēs pelnīt? Mācoties runāt angliski, aktīvi darbojoties nodarbībās, izpucējot zobus 2x reizes dienā, veidojot nakts trasi, utt.
Bērniem, kuriem ir veselības problēmas, piedāvājam speciāli izstrādātu ēdienkarti.

info@vs.edu.lv

OFISS: Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

NOMETŅU LOKĀCIJA: Ānes muiža, Jelgavas novads.

Sazinies ar mums