Contact us

STAFF

Diāna

director of the camps

DIRECTOR OF THE CAMPS SINCE 2010. CAMP’S DIRECTOR
CERTIFICATE NO.116-00008

Madlēna

human resources, camp’s
programme, SUP instructor

CAMPS TEACHER

Margita

communication and
documentation

CAMPS’ MANAGER

Grēta

activity organiser, choreographer and photographer

MONTA

grammar teacher

Ilker

English guest teacher

Ilona

graphic designer, workshop creator

Ineta

Drama and English teacher

Elnara

English guest teacher

Francesco

English and sports guest teacher

Enver

English and sports guest teacher

Veronika

Nurse

Nicolas

French and English guest teacher

Serafima

english teacher

CAMP'S VALUES

FRIENDSHIP

We take tremendos care to make sure children are friendly towards each other and make an effort to befriend each other. If children feel accepted, they can be themselves, dare to take risks, express their ideas and be braver, therefore experiencing personal growth. Thats is one of our most important goals.

RESPECT

It’s hard to be friends without mutual respect. During our camps we try and teach to have a wider view of life and step out of the box. We encourage being different. It is important to first learn to respect ourselves, our environment, abilities and body. By respecting ourselves we can learn to respect others.

LOVE

Love goes hand in hand with mutual respect and friendship. We try to create a very loving environment, so children feel the urge to love themselves, people around them, the environment and the whole wide world.

BE YOURSELF

We encourage children to explore their talents, wishes and learn to fulfill their dreams. We want children to date to be themselves!

COURAGE

Courage to be themselves, to fulfill their life’s ambitions, in our opinion, is life’s goal. We create situations that make children explore their strengths, abilities and talent.

PEACE

Peace incorporates inner values, when children are at peace, they accept each other and do not compete with each other. We try to provide a peaceful environment where we can breathe, eat, sleep, rest, enjoy fun, laugh and live!

PUBLICITY

Kanādās vēstniecības ciemošanās mūsu nometnē “Canada wild 2019”

Another great summer day, another great meeting with our friends from ‘’Canada Wild 2019’’ Rīgas 1.valodu skola summer camp at Ādažu Novads! Together with Task Force Latvia colleagues, we brought Canada a little closer and told its story. Happy times and exciting discoveries!

Linki uz pilanjiem rakstiem: šeit vai šeit

ASV vēstniecības ciemošanās nometnē “Discovering america 2015”

Vakardien atkal viesojāmies bērnu vasaras nometnē “Atklājot Ameriku”, ko organizē Rīgas Pirmā valodu skola. Šoreiz ASV vicekonsule Amira Ismaila (Amirah Ismail) stāstīja bērniem par Amerikas pirmiedzīvotāju (indiāņu) folkloru.

Links uz pilno rakstu: šeit

LNT ciemos

Par to, ko mūsu bērni LNT žurnālistiem stāsta par 2014. gada nometni “Atlantīdu meklējot”:
Spied šeit, lai skatītu pilno rakstu

TVNET/LNT ziņas  2011. g. 9. maijā, 01:07Siltais laiks atgādina, ka ir pēdējais brīdis pieteikt bērnu vasaras nometnei. Lai arī Rīgas dome tikai aizvadītajā nedēļā sāka aicināt vecākus pieteikt skolas vecuma bērnus nometnēm, to vadītāji jau ziņo – daudzas grupas ir jau gandrīz pilnas. Kā svētdien vēstīja LNT ziņas, nometņu cenas ir atkarīgas no to programmām un bērna uzturēšanās ilguma. Taču vidēji dienas nometnes šogad maksā no 3 līdz 5 latiem par dienu, savukārt diennakts nometņu izmaksas var svārstīties no 8 līdz pat 32 latiem par diennakti.Šāda cenu amplitūda nosaka vecāku izvēli, tādēļ pēdējā laikā arvien populārākas kļūstot īsākas nometnes, kas ilgst piecas līdz septiņas dienas. Angļu valodas skolas “International English” direktore Diāna Zepa sacīja: “Bija tāds kritiens, bet nupat es teiktu, ka jau ļoti vecāki aktīvi sāk interesēties, daudz aktīvāk nekā pagājušajā gadā.”Informāciju par to, kā bērnu nodarbināt vasarā, var atrast šogad ieviestajā interneta mājaslapā “nometnes.gov.lv.” NB: Video materiāli, kurus Jūs redzēsiet video klipā ir no mūsu, 2010. gada bērnu vasaras nometnes “Ceļojums apkārt zemeslodei”

Šogad vasaras angļu valodas nometnē “Ceļojums apkārt zemeslodei 2010”, kas notiek no 28. jūnija līdz 2. jūlijam, viesu mājās „Upītes” tiek aicināti 7-11 gadus veci bērni. Nometnes dalībnieki varēs pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku, “ceļojot” un uzzinot daudz interesanta par septiņām pasaules valstīm, un pat izveidojot paši savu valsti.

-Tā būs lieliska iespēja apgūt angļu valodu interaktīvā veidā, pozitīvā gaisotnē un interesantā vidē.

Nometnes organizatores angļu valodas skolas INTERNATIONAL ENGLISH direktore Diāna Zepa stāsta: “Nometnes darba valoda ir latviešu valoda un, pat ja jūsu bērns līdz šim nav mācījies angļu valodu, tad nometnes ietvaros viņam būs iespēja apgūt angļu sarunvalodas pamatprasmes.  

Savukārt bērni, kuriem jau ir pamatzināšanas angļu valodas lietošanā, varēs uzlabot savas prasmes, sarunājoties ar profesionāliem angļu valodas skolotājiem. Mūsu jaunie un radošie nometnes skolotāji ir apguvuši ne tikai pedagoģijas un psiholoģijas zināšanas, bet ir ieguvuši pedagoģisko pieredzi, strādājot ar bērniem.” Nometnes vadītāja skaidro: “Šajā nometnē kā prioritāti izvirzījām trīs veiksmīgas nometnes faktorus, kurus minēja bērnu vecāki (kopā 700 respondentu) mūsu veiktajā pētījumā 2010.gada aprīlī: pārdomāta un aizraujoša nometnes programma; profesionāls personāls, kas ir elastīgs, radošs, draudzīgs un atvērts; droša vide un drošība.” Viena no nometnes skolotājām, pati būdama māmiņa, uzskata, ka vecākam ir svarīga pārliecība, ka bērnam būs interesanti, ka viņš nejutīsies vientuļš un ka viņam būs līdzās cilvēks, kas par viņu parūpēsies mammas vietā.

-Tieši tādēļ nometnes devīze ir: Jūsu bērni ir arī mūsu bērni.

Close Menu