PAPILDPAKALPOJUMI

SUP NODARBĪBAS

Instruktora vadībā nometnes bērni varēs izmēģināt savus spēkus braucienā uz SUP dēļa.

Piedāvājam sekojošas SUP nodarbību iespējas:

  • 10 EUR:  pirmā 20 min. nodarbība;
  • 5 EUR: papildus 20 min. nodarbība;
  • SUP nodarbības notiks peldēšanai paredzētā laikā priekšpusdienā un pēcpusdienā, instruktora uzraudzībā.

GRAMATIKAS NODARBĪBAS

Divi dažādi gramatisko nodarbību moduļi:

  • Gramatisko laiku apguve, izmantojot jauno “Grammar Village” metodi un aktiermeistarības elementus, bērni ilustratīvā veidā apgūs sapratni par dažādiem gramatiskajiem laikiem, atkarībā no sava zināšanu līmeņa. 
  • Neregulāro darbības vārdu apguve, kurā bērni ar spēļu palīdzību gan iemācīsies neregulāro darbības vārdu formas, gan to lietojumu, atkarībā no bērnu zināšanu līmeņa. 

Nodarbību maksa:

  • EUR 5: viena 40 min. nodarbība;
  • EUR 20: kopā paredzētas 4 x 40 min. nodarbības katrā modulī.

Gatavojot nodarbības, bijām domājuši mainīt to nosaukumu, lai tomēr nešķistu tik biedējoši, palikām pie sākotnēji plānotā, lai tieši pretēji – bērni redz, ka gramatika var būt arī forša kā spēle.

Šīs nodarbības ir plānotas tikai tiem bērniem, kuru vecāki to ir izvēlējušiesNodarbībām ir plānoti divi apguves līmeņi, kas tiek noteikti pēc pirmā testa. 

Vairāk par nodarbībām: Diāna Zepa, nometnes vadītāja un programmas veidotāja: +37127774321.

Pieredzes stāsts:
“Pagājušā gadā divi astoņgadīgie bērni, redzot šīs nodarbības un citu bērnu aizrautību, zvanīja mammām un lūdzās – mammu, lūdzu, es gribu uz gramatiku. Mammas neizpratnē zvanīja uz nometni, pārsteigtas par šādu lūgumu.

Atsauksme no 2019.gada vasaras nometnēm:
“Taisot ar dēlu mājasdarbu – mācoties Past Simple – Irregular verbs, izrādījās, ka bērns gandrīz visu vārdu nozīmi krieviski un pēc būtības zina un saprot, kaut gan skolā tos vēl nemācījās, es arī nemācīju. Izrādījās, ka iemācīja nometnē (paldies SummerCamps.lv) visu milzīgo tabulu vasaras laikā un iemācīja tieši nozīmi – bez latviešu valodas palīdzības.” 

IZJĀDE, EKSKURSIJA UN AKTIVITĀTES AR ŠĶĒRŠĻIEM

Vienu reizi nedēļā bērni, kuri ir izvēlējušies šo papildus pakalpojumu, dosies ekskursijā uz divām piemāju saimniecībām Dzintaru zirgi” un “Mežābeles”, kur saimnieces Mārītes vadībā bērni dosies izjādē un piedalīsies šķēršļu aktivitātēs, kā arī saimnieces Sarmītes vadībā bērniem būs iespēja doties uz piemājas apskatīt mājdzīvnieku un samīļot 3 brīnišķīgus Šetlandes ponijus un citus mājdzīvniekus. 

Nodarbību maksa: EUR 12

Papildus bērniem būs iespēja izmēģināt makšķerēšanu, kurā bērniem ir iespēja noķert īstu zivi pašu spēkiem. Pēc lielā loma noķeršanas, bērns tiks nofotografēts un zivtiņa palaista brīvībā.

info@vs.edu.lv

Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

Sazinies ar mums
Close Menu