Contact us

NOMETNES KOMANDA

Diāna

nometņu vadītāja

NOMETŅU VADĪTĀJA KOPŠ 2010. GADA. NOMETŅU VADĪTĀJAS APLIECĪBAS NR. 116-00008.

Madlēna

personāls, nometnes
programma, SUP trenere

NOMETŅU SKOLOTĀJA

Margita

saziņa un
dokumentācija

NOMETŅU MENEDŽĒTĀJS

Grēta

Pasākuma vadītājs, horeogrāfs, fotogrāfs

MONTA

Gramatikas skolotāja

Ilker

angļu valodas viesskolotājs

Ilona

dizainere, radošo darbnīcu vadītāja

Ineta

Drāmas nodarbību un angļu valodas skolotāja

Elnara

Angļu valodas viesskolotāja

Francesco

Angļu valodas un sporta viesskolotājs

Enver

Angļu valodas un sporta viesskolotājs

Veronika

Sertificēta ārstniecības persona

Nicolas

Franču un angļu valodas viesskolotājs

serafima

Angļu valodas skolotāja

Nometnes vērtības

DRAUDZĪGUMS

Nometnē mēs sevišķi rūpējamies, lai bērni savā starpā izturētos draudzīgi un arī iedraudzētos cits ar citu. Pozitīvās saskarsmes gaisotnē jebkurš cilvēks sajūt, ka tiek pieņemts un uzdrīkstās būt pats, uzdrīkstās vairāk riskēt, vairāk izteikt savas idejas un rīkoties drosmīgāk – un tādējādi – piedzīvot izaugsmi. Tas arī ir viens no mūsu nometnes svarīgākajiem mērķiem!

CIEŅA

Cieņa ir vērtība, bez kuras grūti iztikt draudzībā. Nometnē mēs mācāmies paskatīties plašāk un iziet no saviem ierastajiem uzskatu rāmjiem. Mēs mācāmies, ka reizēm muļķīgais un neveiklais patiesībā sevī slēpj lielu cilvēcību un iespējams pat jaunu talantu. Mēs visi alkstam cieņas, bet ne vienmēr protam to izrādīt. Tāpēc vispirms mēs mācāmies cienīt sevi, savas spējas vai nespējas, savu ķermeni, savu apkārtējo vidi. Cienot sevi, mēs iemācāmies cienīt arī otru.

MĪLESTĪBA

Mīlestība iet roku rokā ar draudzīgumu un cieņu, bet mīlēt mēs mācāmies visas savas dzīves laikā. Tāpēc arī nometnes laikā pirmkārt jau bērni mācās mīlēt, redzot kā to dara citi cilvēki viņiem apkārt. Un tikai šajā mīlestības gaisotnē arī viņi sajūt dzinuli mīlēt sevi, cilvēkus sev apkārt, apkārtējo vidi un tad arī visu plašo Pasauli!

BŪT PAŠAM

Nometne ir vieta, kurā mudinām bērnus atklāt pašam sevi, savus talantus, savas vēlmes un mācīties piepildīt savus sapņus. Nometne ir tā vieta, kurā gribam bērniem palīdzēt atkal uzdrīkstēties būt pašiem.

DROSME

Drosme būt pašam un piepildīt savas dzīves sapni, mūsuprāt, ir vissvarīgākais dzīves uzdevums, kuru arī mēs, pieaugušie, mācāmies ar dažādām tehnikām. Nometnē radīsim situācijas un stiprināsim tās sajūtas, kas bērnam palīdzēs sajust pašam sevi, savas stiprās puses, savus talantus.

MIERS

Miers ietver visas iepriekšējās vērtības un kā noslēdzošs aplis ļauj mums visiem norimt, pieņemot vienam otru, nesacenšoties vienam ar otru. Miers ir kā skaists dārzs, kurā katram augam ir sava paša vērtība un nozīme, lai mēs visi varētu elpot, ēst, mierīgi gulēt un atpūsties, priecāties, smieties un DZĪVOT

Publicitāte

Kanādās vēstniecības ciemošanās mūsu nometnē “Canada wild 2019”

Another great summer day, another great meeting with our friends from ‘’Canada Wild 2019’’ Rīgas 1.valodu skola summer camp at Ādažu Novads! Together with Task Force Latvia colleagues, we brought Canada a little closer and told its story. Happy times and exciting discoveries!

Linki uz pilnajiem rakstiem: šeit vai šeit

ASV vēstniecības ciemošanās nometnē “Discovering america 2015”

Vakardien atkal viesojāmies bērnu vasaras nometnē “Atklājot Ameriku”, ko organizē Rīgas Pirmā valodu skola. Šoreiz ASV vicekonsule Amira Ismaila (Amirah Ismail) stāstīja bērniem par Amerikas pirmiedzīvotāju (indiāņu) folkloru. Links uz pilno rakstu: šeit

LNT ciemos

Par to, ko mūsu bērni LNT žurnālistiem stāsta par 2014. gada nometni “Atlantīdu meklējot”:
Spied šeit, lai skatītu pilno rakstu

TVNET/LNT ziņas  2011. g. 9. maijā, 01:07Siltais laiks atgādina, ka ir pēdējais brīdis pieteikt bērnu vasaras nometnei. Lai arī Rīgas dome tikai aizvadītajā nedēļā sāka aicināt vecākus pieteikt skolas vecuma bērnus nometnēm, to vadītāji jau ziņo – daudzas grupas ir jau gandrīz pilnas. Kā svētdien vēstīja LNT ziņas, nometņu cenas ir atkarīgas no to programmām un bērna uzturēšanās ilguma. Taču vidēji dienas nometnes šogad maksā no 3 līdz 5 latiem par dienu, savukārt diennakts nometņu izmaksas var svārstīties no 8 līdz pat 32 latiem par diennakti.Šāda cenu amplitūda nosaka vecāku izvēli, tādēļ pēdējā laikā arvien populārākas kļūstot īsākas nometnes, kas ilgst piecas līdz septiņas dienas. Angļu valodas skolas “International English” direktore Diāna Zepa sacīja: “Bija tāds kritiens, bet nupat es teiktu, ka jau ļoti vecāki aktīvi sāk interesēties, daudz aktīvāk nekā pagājušajā gadā.”Informāciju par to, kā bērnu nodarbināt vasarā, var atrast šogad ieviestajā interneta mājaslapā “nometnes.gov.lv.” NB: Video materiāli, kurus Jūs redzēsiet video klipā ir no mūsu, 2010. gada bērnu vasaras nometnes “Ceļojums apkārt zemeslodei”

Šogad vasaras angļu valodas nometnē “Ceļojums apkārt zemeslodei 2010”, kas notiek no 28. jūnija līdz 2. jūlijam, viesu mājās „Upītes” tiek aicināti 7-11 gadus veci bērni. Nometnes dalībnieki varēs pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku, “ceļojot” un uzzinot daudz interesanta par septiņām pasaules valstīm, un pat izveidojot paši savu valsti.

-Tā būs lieliska iespēja apgūt angļu valodu interaktīvā veidā, pozitīvā gaisotnē un interesantā vidē.

Nometnes organizatores angļu valodas skolas INTERNATIONAL ENGLISH direktore Diāna Zepa stāsta: “Nometnes darba valoda ir latviešu valoda un, pat ja jūsu bērns līdz šim nav mācījies angļu valodu, tad nometnes ietvaros viņam būs iespēja apgūt angļu sarunvalodas pamatprasmes.  

Savukārt bērni, kuriem jau ir pamatzināšanas angļu valodas lietošanā, varēs uzlabot savas prasmes, sarunājoties ar profesionāliem angļu valodas skolotājiem. Mūsu jaunie un radošie nometnes skolotāji ir apguvuši ne tikai pedagoģijas un psiholoģijas zināšanas, bet ir ieguvuši pedagoģisko pieredzi, strādājot ar bērniem.” Nometnes vadītāja skaidro: “Šajā nometnē kā prioritāti izvirzījām trīs veiksmīgas nometnes faktorus, kurus minēja bērnu vecāki (kopā 700 respondentu) mūsu veiktajā pētījumā 2010.gada aprīlī: pārdomāta un aizraujoša nometnes programma; profesionāls personāls, kas ir elastīgs, radošs, draudzīgs un atvērts; droša vide un drošība.” Viena no nometnes skolotājām, pati būdama māmiņa, uzskata, ka vecākam ir svarīga pārliecība, ka bērnam būs interesanti, ka viņš nejutīsies vientuļš un ka viņam būs līdzās cilvēks, kas par viņu parūpēsies mammas vietā.

-Tieši tādēļ nometnes devīze ir: Jūsu bērni ir arī mūsu bērni.

Close Menu